341
Uhapšeni I. L. (43), se sumnjiči da je, nakon svađe sa ukućanima, koji su ga prijavili policiji zbog nasilja u porodici, otišao na sprat porodične kuće, zaključao se i zapalio krevet, saopštio je MUP.
Požar su, kako se navodi, uz pomoć ukućana, ugasili policajci koji su bili u neposrednoj blizini.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Smederevu.
mup
1 comment
Odusevljena sam jer mogu da procitam o Smederevu,a posebno pozitivne stvari.Nisam rodjena u Smederevu ali dobar deo detinjstva provela sam kod moje Nane i dede u Srbinoj ulici,na vrhu,,sa svojom bracom smederevcima.Posle ovakvog zivota,vec godinama ne znam kako su.Ali nikad necu zaboraviti kupanje na plazi na dunavu,tu sam naucila da plivam,voznju camcem sa mojim strice koji je bio prvak Jugoslavije u skifu.Karadjordjevo brdo itd.Zato me interesuje sve o Smederevu i hvala Vam zbog toga