Home InfoPodkastVan okvira/Marko Ristić: “Najteže je pobediti sebe”

Van okvira/Marko Ristić: “Najteže je pobediti sebe”

by redakcija1

„Želeo sam da pre svega sebi dokažem šta mogu“ – tim rečima, Marko opisuje učešće u izazovu iz koga je izašao kao pobednik ponosno dižući trofej “Survajvera” 2026. Zašto se prijavio za ovaj zabavno – takmičarski tv šou koji se nedeljama odvijao hiljadama kilometara daleko, na obalama Dominikane, između dve grupe ljudi koji se ne poznaju, ali jedni od drugih zavise i svakakva iskušenja preživljavju pred budnim okom kamere, Marko je govorio u ovom izdanju podkasta “Van okvira”. Naravno, neizostavan deo priče su sve one zanimljivosti u kojima će uživati publika i pratioci “Survajvera” u vezi sa dešavanjima u Zelenom plemenu, odnosima među članovima i tome kako se on u svemu tome snašao, na šta je ponosan, a šta sebi zamera. Takođe, bilo je reči i o njegovom odrastanju u Smederevu, uspesima ispisanim u Veslačkom klubu, odluci da studira DIF i karijerno se posveti sportu karijerno kao i daljim životnim planovima.

Slične vesti

Leave a Comment

error: Sadržaj je zaštićen !!