Home InfoHronika Policija podiže krivične prijave protiv vozača cisterne i dvojice radnika

Policija podiže krivične prijave protiv vozača cisterne i dvojice radnika

by Redakcija

Pripadnici Policijske uprave u Smederevu podneće krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu protiv tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo zagađenje životne sredine.

You Might Be Interested In

Kako se sumnja, četrdesetšestogodišnji vozač cisterne i dvojica radnika starosti 43 i 46 godina, juče u Ulici Radosava Mirkovića u Smederevu, nisu adekvatno nadzirali pretakanje mazuta iz cisterne u rezervoar kotlarnice, zbog čega je došlo do curenja mazuta na deo ulice.

Policija je juče, odmah po prijavi da je došlo do curenja mazuta izašla na lice mesta i zajedno sa vatrogascima-spasiocima obezbedila navedeno mesto i po nalogu osnovnog javnog tužioca, zajedno sa republičkim inspektorom zaštite životne sredine, izvršila uviđaj.

Ovaj događaj nije prouzrokovao opasnost po zdravlje i bezbednost ljudi, kao ni obustavu saobraćaja.

mup

Slične vesti

1 comment

Zmaj 12.04.2023 - 08:35

A zasto nije odmah obustavljen saobracaj?? Dozvolili su da se mazut razvuce i tako prosiri zagadjanje. Ko ce sad da ocisti Cvijicevu ulicu i Radosava Mirkovica do pekara a i sire?
Zasto se narod ponasa kao nenormalan i ne postuje crvenu traku nego se provlaci ispod i gaca po mazutu?

Reply

Leave a Comment

error: Sadržaj je zaštićen !!