Home InfoServisne informacije Nastavak akcije sakupljanja kabastog otpada – raspored za narednu nedelju

Nastavak akcije sakupljanja kabastog otpada – raspored za narednu nedelju

by redakcija1

Kao što je već bilo reči, JKP “Zelenilo i groblja” tokom ovog meseca sprovodi akciju sakupljanja kabastog smeća iz seoskih mesnih zajednica i sa područja grada.

Prema planiranom rasporedu, sledeće sedmice, industrijski kontejner biće postavljen u selima:

  1. jun – Vranovo
  2. jun – Ralja
  3. jun – Dobri Do
  4. jun – Mihajlovac
  5. jun – Vrbovac

Evo i rasporeda ulica za područje grada gde je akcija takođe svakodnevna, a odvija se od 14 časova:

  1. jun – ponedeljak

Ulice: 16. Oktobar, Železnička, Paje Smederevca, Kablarska, Pauna Jankovića, Paje Jovanovića, Kraljevića Marka, Miodraga Kirinejca, Gundulićeva, Stanka Konstantinovića, Goranska, 25. Maj, Joce Ivankovića, Patrisa Lumumbe, Dobojska, Vršačka, Sremska, Župska, Ruđera Boškovića, Kosovskih Junaka, Šolajina, Banjalučka, Ljubice Pavlović, Kuzmana Kneza MArića, Vase Pelagića, Dravska, Miodraga Piroćanca, Jovana Dilbera, Dragoljuba Stoiljkovića, Uzun Mirkova, Banatska, Čegarska, Turgenjeva, Solunska, Cerska, Diznijeva, Čaplinova, Vašingtonova, Ive Andrića, Crvene Armije, Buline Vode, Đerdapska, Abelova, Tina Ujevića, Prešernova, Aleksandra Perića, Jovana Rančića, Kovinska, Udarnička, Lipljanska, Sjenička, Jugovo-barake, Vukovarska, Budvanska, 8. Mart, Moračka, Žagubička, Šumarička, Ivangradska, 14. Oktobar, Sitnička, Negotinska.

 

  1. jun – utorak

Ulice: Dr Ljube Petrović, Kolubarska, Ljubivoja Gajića, Lovćenska, Boška Buhe, Baruhova, Bledska, Avalska, Niška, Triglavska, Zorgijeva, Dojranska, Veljka Petrovića, Pariske Komune, Nikole Tesle, Slobodana Penezića, Đure Daničića, Sinđelićeva, Jasenička, Koče Kapetana, Uralska, Čačanska, Maksima Gorkog, Karađorđeva, Knez Mihajlova, Hajduk Veljkova,            17. Oktobar, Kosovke Devojke, Patrijarha Varnave, Porodice Ugričić, Užička, Marije Kiri, Dimitrija Tucovića, Zorke Radulović, Isidore Sekulić Živana Atanackovića, Balkanska, Arčibalda Rajsa, Miloša Obilića, Miće Stojkovića, Đorđa Pavlovića, Svete Mladenovića, Svetozara Markovića, Miloja Đaka, Narodne Volje, Jakova Ignjatovića, Duška Bučalovića, Ladne Vode, Kosovska 1 deo, Brdska, Edisonova, Izvorska, Grčića Milenka, Kotorska, Đure Pucara, Šarplaninska, Grčka, Kneza Kuzmana Marovovića, Jablanička

 

  1. jun – sreda

Ulice: Savska, Panonska, Miloja Milojevića, Skojevska, Zolina, Milovana Glišića, Braće Grim, Takovska, Topolska, Uralska, Ljubička, Prizrenska, Vojvođanska, Hercegovačka, Gročanska, Goranska sokak, 7. Jula, Velebitska, Ratnih Vojnih Invalida, Birčaninova, Omladinskih Brigada, Uče Trifunovića, Koste Abraševića, Kolarska (od Metalurške do Proleterske), Fočanska, Rasadnička, Nedeljka Divca, Prote Mateje, Laze Lazarevića, Jerinina, Prijepoljska, Šantićeva, Save Kovačevića, Svetozara Miletića, Gučevska, Kosovska 2 deo, Boška Vučkovića, Proleterskih Brigada, Petra Maksimovića, Nikšićka, Japan Auto, Palićka, Segdina, 1. Nova, 2. Nova, 3. Nova, 7. Nova, Stevana Mokranjca, Studenička, Carice Milice, Revolucija bb, Vučačka bb

 

  1. jun – četvrtak

Ulice: Tanaska Rajića, Karađorđevo brdo 1 i 2, Redutska, Radnička, Ljudine Bogosava, Vladimira Desnice, Skadarska, Vardarska, Ruzveltova, Vojvode Arambašića, Koste Vojinovića, Milana Kršljanina, Mačvanska, Branislava Đerića, Vladisava Petkovića Disa, Pećke Patrijaršije, Kolarska (od Metalurške do papir servisa), Vatroslava Jegića, Lepenička, Loznička, Raška, 22. Jula, Prijedorska, Petrijevska, Jovana Cvijića, Mome Ardelića, Jovana Krajišnika, Radoja Domanovića, Černiševska, Preradovićeva, Ljube Nenadovića, Luneta Jovanovića, Janka Veselinovića, Marka Oreškovića, Metalurška, Marička, Duška Radovića Donska, Revolucije, 15. Nova, Dobrotvora Banića, Bore Stankovića, Plitvička, Petra Spasojevića, General Petra Markovića, Jezavska, 22. Decembar, 29. Novembar, Zemunska, Kornelija Stankovića, Jela, Devet Jugovića, Joakima Vujića, Mihajla Avramovića, Zaječarska, Majdanska, Viška.

 

  1. jun – petak

Ulice: Vladimira Desnice, Čedomira Mijatovića, Venčačka 2. deo, Dmitra Jakšića, Višegradska, Smederevska, Petrijevska bb sokaci, Borino sokače, Vinogradarska, Miročka, Stubička, Bratstva i jedinstva, Fruškogorska, Drvarska, Limska, Crnogorska, Veselina Masleše, Bahova, Ćir Antina, Mocartova, Šopenova, Bitoljska, Šekspirova, Pohorska, Dunavska, Goranska, Izletnička, Živote Lukića, Vučak, Dalmatinska, Nevesinjska, Toplička, Rudnička, Timočka, Šabačka, Pazinska, Landolski Put- sokaci, Novo Naselje – Petrijevska.

Akcija će biti nastavljena i u narednim nedeljama, a detaljnije rasporede lokacija i termina objavljivaćemo blagovremeno.

Slične vesti

Leave a Comment

error: Sadržaj je zaštićen !!