Home InfoServisne informacije Završne pripreme za “Dunavsku desetku” u toku, menja se režim saobraćaja

Završne pripreme za “Dunavsku desetku” u toku, menja se režim saobraćaja

by redakcija1

Za prvo izdanje trke “Dunavska desetka” prijavilo se 567 trkača, što je, kako poručuju organizatori iz udruženja “Urbana desetka” prevazišlo sva očekivanja.

You Might Be Interested In

Takođe, obaveštavaju učesnike da je preuzimanje start paketa u Centralagastro baru u Kralja Petra broj 12, u petak, 7. juna od 17 do 20, na istom mestu u subotu, od 10 do 20 časova, kao i na dan trke u Smederevskoj tvrđavi, od 7 do 8 i 30.

Start trke je kod Muzeja u 9 sati, a trajaće dva sata. To će u nedelju 9. juna usloviti izmene u saobraćaju u periodu od 6 do 13 časova.

Za saobraćaj će biti zatvorene ulice Despota Grgura, Despota Đurđa, Bratstva i jedinstva, Goranske do raskrsnice sa DO IIА reda broj 153 (obilaznice) i drugih ulica u okolini same rute trke.

Takođe, od 11 i 30 je predviđena dodela nagrada u Smederevskoj tvrđavi, nakon čega će trkači i posetioci moći da se opuste uz Alt bend.

Slične vesti

Leave a Comment

error: Sadržaj je zaštićen !!