Home Info Rezultati nižih fudbalskih liga: 9. kolo

Rezultati nižih fudbalskih liga: 9. kolo

redakcija

Izvor: srbijasport.net

U 9. kolu zonske lige Dunav Seljak iz Mihajlovca je nastavio niz pobeda i posle u gostima nad Borcem iz Žabara od 3:1 popeo se na 3. mesto. Ostali smederevski klubovi nisu bili uspešni: Vrbovac je 2:1 od Sloge iz Drmna u gostima, Železničar 1:0 od Zvižda, takođe u gostima, dok je Crvena Zvezda iz Suvodola izgubila kod kuće od Sloge iz Batočine 2:1

Tabela posle 9. kola izgleda ovako:

PozTimUtakPobNerPorPoRBod
1Jasenica 1911971127:2+2522
2Šapine962116:4+1220
3Seljak961218:6+1219
4Homoljac960315:9+618
5Zvižd95139:7+216
6Sloga (B)942313:10+314
7Gruža941416:14+213
8Šumadinac934214:17-313
9Vrbovac933312:14-212
10Železničar (S)93247:8-111
11Obilić923410:15-59
12Borac92346:11-59
13Morava (VP)92348:14-69
14Železničar Inon92167:17-107
15Sloga (D)92168:27-197
16Crvena zvezda (S)90276:17-112

 

U 9. kolu Podunavske okružne lige postignuti su sledeći rezultati:

9.koloRezultati09/10.10.2010
10.10.2010Budućnost (R)3:2Mladi radnik
10.10.2010Sloboda (L)3:0Glavaš
10.10.2010Udarnik3:0Mladi borac
10.10.2010Cerovac3:1Polet (T)
10.10.2010Lunjevac3:2Selevac
10.10.2010Napredak4:1Osipaonica
10.10.2010Omladinac (R)3:0Jedinstvo (K)
10.10.2010Drugovac1:3Sloga (M)

Tabela posle 9. kola izgleda ovako:

PozTimUtakPobNerPorPoRBod
1Selevac980127:10+1724
2Mladi radnik952223:15+817
3Sloga (M)950414:11+315
4Glavaš943210:11-115
5Napredak942320:13+714
6Udarnik942315:10+514
7Osipaonica942318:17+114
8Sloboda (L)935114:13+114
9Cerovac941420:16+413
10Jedinstvo (K)941420:18+213
11Omladinac (R)934216:14+213
12Polet (T)933312:14-212
13Budućnost (R)93069:15-69
14Lunjevac930617:26-99
15Drugovac92169:20-117
16Mladi borac90094:25-210

 

 

U 5. kolu opštinske lige Smederevo, grupa “Morava” postignuti su sledeći rezultati:

5.koloRezultati09/10.10.2010
10.10.2010Kolarac2:5SASK
10.10.2010Borac (R)3:3Proleter
10.10.2010Budućnost1:1Skobalj
10.10.2010Sloga (L)7:2Slavija
Slobodan tim: Jedinstvo (S)
PozTimUtakPobNerPorPoRBod
1Borac (R)541019:5+1413
2Proleter431014:3+1110
3Skobalj522110:7+38
4Sloga (L)421112:6+67
5SASK42119:6+37
6Budućnost41214:5-15
7Kolarac51045:15-103
8Jedinstvo (S)40133:12-91
9Slavija50144:21-171

 

U 5. kolu opštinske lige Smederevo, grupa “Šumadija” postignuti su sledeći rezultati:

5.koloRezultati09/10.10.2010
10.10.2010Ravni Gaj1:37. Jul
10.10.2010Šumadinac5:2Badljevica
10.10.2010Landol1:2Vučak
10.10.2010Petrijevac1:2Podunavac
PozTimUtakPobNerPorPoRBod
17. Jul550011:3+815
2Vučak53119:6+310
3Podunavac530215:8+79
4Šumadinac530211:6+59
5Landol530212:8+49
6Badljevica51136:14-84
7Ravni Gaj51046:15-93
8Petrijevac (-1)50055:15-10-1

 

Izvor: SDCafe

0 komentara
0

Slične vesti

Ostavi komentar

error: Sadržaj je zaštićen !!