Home Info Radivojević izrešetao “oklop”

Radivojević izrešetao “oklop”

redakcija

Izabranici trenera Mladena Dodića su zadali velike brige doskorašnjem učitelju Aleksandru Janjiću, pošto su kao gosti slavili protiv Smedereva – 5:0! Junak meča bio je Vladimir Radivojević koji je sa tri pogotka bio nerešiva enigma za odbranu domaćina.

Momci iz Ivanjice su poveli već u trećem minutu. Vladimir Radivojević se probio iza leđa odbrane domaćina i zatresao mrežu nemoćnog Mladena Živkovića. Nikola Jakimovski je desetak minuta kasnije duplirao vođstvo. Makedonski internacionalac je prošao nekoliko igrača Smederevaca i postigao drugi pogodak. Navijači u Đurđevom gradu su bili već poprilično nervozni, a nekoliko sekundi kasnije najistaknutiji pojedinac na meču Radivojević ih je uništio. Bila je to kontra Ivanjičana, Ifeani Onjilov je asistirao, a nelkadašnji igrač Mladosti iz Lučana i Borca iz Čačka je savladao Živkovića.

Javor je odigrao možda i najbolju utakmicu u poslednjih nekoliko godina i kontrama je potpuno razbio taktiku svog bivšeg trenera Aleksandra Janjića.

Samo što je počelo drugo poluvreme na semaforu je stajalo 4:0. Silva Eliomar je uposlio Radivojevića, a 26-godišnji fudbaler je ostao sam na pet metara i postigao het-trik. Konačan rezultat i tačku na fenomenalnu igru gostiju stavio je nekadašnji napadač Partizana i Bežanije Žarko Lazetić, golom u samom finišu meča.

Izvor: Sportal.rs