Home Info Novi Pazar i Smederevo nerešeno u prijateljskom meču

Novi Pazar i Smederevo nerešeno u prijateljskom meču

by redakcija
Fudbaleri Smedereva odigrali su pripremnu utakmicu za nastavak šampionata u Novom Pazaru protiv istoimene ekipe prijateljski 1:1 (0:0) pred oko 4.000 gledalaca.

Prvo poluvreme proteklo je bez izrazitih prilika za gol obe ekipe, što je ukazalo na želju i jednih i drugih da ostvare pozitivan rezultat i podignu samopouzdanje pred naredni prvenstveni duel. Drugo poluvreme protivnici su odigrali mnogo kvalitetnije i sa dosta prilika za postizanje pogotka. Domaći igrači poveli su u 64. minutu posle očigledne ofsajd pozicije koju od svih na stadionu nisu primetile samo sudije. Iako su usledili protesti Oklopnika, sudija nije promenio odluku i poništio Alivodićev gol. Ekipa Smedereva krenula je u ofanzivu i nedugo po primljenom golu izjednačija golom Nikolića. Akcija je tekla po desnoj strani, loptu je u kazneni prostor ubacio Krmar, preskočio Jovanović, a snažnim i preciznim udarcem Nikolić smestio u donji desni ugao golmana domaćih. Do kraja utakmice koja je ličila na pravu prvenstvenu nije više bilo golova, Novi Pazar – Smederevo 1:1.

Smederevo je nastupilo u sledećem sastavu: Živković, Ognjanović, Miović, Lazarevski, Radovanović. Nikolić, Tiodorović, Miljković, Vukašinović, Živković i Momić. Igrali su još i Kojić, Simić, Jovanović, Đorđević, Lukas, Radosavljević i Krmar.

Izvor: FK Smederevo