Home Info Rezultati nižih liga – 8. kolo

Rezultati nižih liga – 8. kolo

redakcija

U utakmici 8. kola fudbalske zonske lige Dunav, FK Seljak iz Mihajlovca se, posle ubedljive pobede od 3:0 nad ekipom Zvižda nalazi usamljen na 4. mestu i najbolje je plasiran smederevski tim u ovoj ligi. Pobedu je zabeležio i Železničar iz Smedereva, nad ekipom Sloge iz Drmna, rezltatom 1:0. Vrbovac je odigrao nerešeno 2:2 na svom terenu sa ekipom Šumadinca, dok je Crvena Zvezda iz Suvodola opet izgubila, ovaj put od ekipe Gruže, 2:0 u gostima.

Tabela zonske lige Dunav sada izgleda ovako:

PozTimUtakPobNerPorPoRBod
1Jasenica 1911861121:2+1919
2Homoljac860214:6+818
3Šapine852113:3+1017
4Seljak851215:5+1016
5Gruža841315:11+413
6Zvižd84138:7+113
7Vrbovac833211:12-112
8Šumadinac833213:16-312
9Sloga (B)832311:9+211
10Železničar (S)83237:7011
11Obilić823310:9+19
12Borac82335:8-39
13Morava (VP)81345:13-86
14Železničar Inon82066:16-106
15Sloga (D)81166:26-204
16
Crvena zvezda (S)80265:15-102

 

U 8. kolu Podunavske okružne lige postignuti su sledeći rezultati:

8.koloRezultati02/03.10.2010
03.10.2010Mladi radnik2:1Drugovac
03.10.2010Sloga (M)4:1Omladinac (R)
03.10.2010Jedinstvo (K)4:2Napredak
03.10.2010Osipaonica4:2Lunjevac
02.10.2010Selevac3:1Cerovac
03.10.2010Polet (T)0:3Udarnik
03.10.2010Mladi borac1:3Sloboda (L)
02.10.2010Glavaš1:0Budućnost (R)

Tabela:

ozTimUtakPobNerPorPoRBod
1Selevac880025:7+1824
2Mladi radnik852121:12+917
3Glavaš843110:8+215
4Osipaonica842217:13+414
5Jedinstvo (K)841320:15+513
6Sloga (M)840411:10+112
7Polet (T)833211:11012
8Napredak832316:12+411
9Udarnik832312:10+211
10Sloboda (L)825111:13-211
11Cerovac831417:15+210
12Omladinac (R)824213:14-110
13Drugovac82158:17-97
14Budućnost (R)82066:13-76
15Lunjevac820614:24-106
16Mladi borac80084:22-180

 

Opštinska liga Smederevo, grupa “Morava”, rezultati 4. kola:

4.koloRezultati02/03.10.2010
03.10.2010Slavija1:2Budućnost
03.10.2010Skobalj0:2Borac (R)
03.10.2010Proleter5:0Kolarac
03.10.2010SASK3:0Jedinstvo (S)

Tabela:

PozTimUtakPobNerPorPoRBod
1Borac (R)440016:2+1412
2Proleter330011:0+119
3Skobalj42119:6+37
4Sloga (L)31115:4+14
5SASK31114:404
6Budućnost31113:4-14
7Kolarac41033:10-73
8Jedinstvo (S)40133:12-91
9Slavija

 

Opštinska liga Smederevo, grupa “Šumadija”, rezultati 4. kola:

4.koloRezultati02/03.10.2010
03.10.20107. Jul2:1Petrijevac
03.10.2010Podunavac3:4Landol
03.10.2010Vučak2:0Šumadinac
03.10.2010Badljevica2:1Ravni Gaj

Tabela:

PozTimUtakPobNerPorPoRBod
17. Jul44008:2+612
2Landol430111:6+59
3Vučak42117:5+27
4Podunavac420213:7+66
5Badljevica41124:9-54
6Šumadinac41034:7-33
7Petrijevac41037:11-43
8Ravni Gaj41035:12-73

Izvor: SDCafe

0 komentara
0

Slične vesti

Ostavi komentar

error: Sadržaj je zaštićen !!