Home Info Rezultati nižih liga – 7. kolo

Rezultati nižih liga – 7. kolo

redakcija

Posle 7. kola fubalske zonske lige „Dunav“ najbolje plasirani smederevski klub je i dalje Seljak iz Mihajlovca koji je pobedio u gostima slogu iz Drmna 2:1. Vrbovac je pobedio na domaćem terenu Železničar Inon 3:1, dok je Železničar iz Smedereva izgubio 2:1 u gostima od Šumadinca, a Crvena Zvezda iz Suvodola je i dalje bez pobede, posle poraza kod kuće od Obilića 2:3.

Tabela posle 7. kola:

PozTimUtakPobNerPorPoRBod
1Jasenica 1911751116:2+1416
2Homoljac750212:5+715
3Šapine742112:3+914
4Seljak741212:5+713
5Zvižd74128:4+413
6Vrbovac73229:10-111
7Šumadinac732211:14-311
8Gruža731313:11+210
9Obilić723210:8+29
10Borac72324:6-29
11Sloga (B)72238:9-18
12Železničar (S)72236:7-18
13Morava (VP)71335:10-56
14Železničar Inon72056:11-56
15Sloga (D)71156:25-194
16Crvena zvezda (S)70255:13-82

I u podunavskoj okružnoj ligi odigrano je 7. kolo. Postignuti su sledeći rezultati:

7.koloRezultati25/26.09.2010
25.09.2010Glavaš1:1Mladi radnik
26.09.2010Budućnost (R)1:0Mladi borac
26.09.2010Sloboda (L)0:0Polet (T)
26.09.2010Udarnik0:1Selevac
26.09.2010Cerovac6:1Osipaonica
26.09.2010Lunjevac2:1Jedinstvo (K)
26.09.2010Napredak4:0Sloga (M)
26.09.2010Omladinac (R)4:0Drugovac

Tabela posle ovog kola izgleda ovako:

PozTimUtakPobNerPorPoRBod
1Selevac770022:6+1621
2Mladi radnik742119:11+814
3Polet (T)733111:8+312
4Glavaš73319:8+112
5Napredak732214:8+611
6Osipaonica732213:11+211
7Cerovac731316:12+410
8Jedinstvo (K)731316:13+310
9Omladinac (R)724112:10+210
10Sloga (M)73047:9-29
11Udarnik72239:10-18
12Sloboda (L)71518:12-48
13Drugovac72147:15-87
14Budućnost (R)72056:12-66
15Lunjevac720512:20-86
16Mladi borac70073:19-160

Opštinska liga Smederevo, grupa Morava, rezultati:

3.koloRezultati25/26.09.2010
26.09.2010Jedinstvo (S)0:3Proleter
26.09.2010Kolarac1:3Skobalj
26.09.2010Borac (R)9:0Slavija
26.09.2010Budućnost1:1Sloga (L)
Slobodan tim: SASK

Tabela:
PozTimUtakPobNerPorPoRBod
1Borac (R)330014:2+129
2Skobalj32109:4+57
3Proleter22006:0+66
4Sloga (L)31115:4+14
5Kolarac31023:5-23
6Budućnost20111:3-21
7SASK20111:4-31
8Jedinstvo (S)30123:9-61
9Slavija30121:12-111
Opštinska liga Smederevo, grupa Šumadija, rezultati:
3.koloRezultati25/26.09.2010
26.09.2010Badljevica0:27. Jul
26.09.2010Ravni Gaj1:3Vučak
26.09.2010Šumadinac3:1Podunavac
26.09.2010Landol5:1Petrijevac
 
Tabela:
PozTimUtakPobNerPorPoRBod
17. Jul33006:1+59
2Podunavac320110:3+76
3Landol32017:3+46
4Vučak31115:504
5Šumadinac31024:5-13
6Petrijevac31026:9-33
7Ravni Gaj31024:10-63
8Badljevica30122:8-61

Izvor: SDCafe

0 komentara
0

Slične vesti

Ostavi komentar

error: Sadržaj je zaštićen !!