1,4K
Učenici OŠ „Branislav Nušić“ ostvarili su značajan sportski rezultat osvajanjem međuokružnog takmičenja, čime su obezbedili učešće na državnom prvenstvu osnovnih škola u odbojci.
Pod vođstvom nastavnice Vesne Sajić, smederevski osnovci su pokazali visok nivo igre i timskog duha. Prvo su savladali ekipu iz Bora rezultatom 2:0, a u neizvesnom finalu protiv vršnjaka iz Velikog Gradišta, naši dečaci su slavili sa 2:1 i potvrdili kvalitet.

Kapiten Tadija Dabulhanić predvodio je svoju ekipu do ovog velikog uspeha i plasmana u samu završnicu takmičenja. U ekipi su pored Tadije bili još: Boris Milićević, Dimitrije Rakić, Stefan Resavac, Andrian Andonov, Dimitrije Lazić, Mirko Miljković, Vasil Božanović i Nenad Jovanović. Čestitamo nastavnici i svim učenicima na ovom velikom uspehu i želimo im puno sreće na državnom prvenstvu krajem aprila u Nišu.



