Home Info Podela bodova uz dobar fudbal na „Karaburmi“

Podela bodova uz dobar fudbal na „Karaburmi“

by redakcija

OFK Beograd i Smederevo odigrali odličan meč, dva puta domaći vodili, ipak "oklopnici" odneli bod iz Beograda.

Malobrojna publika zagrejala se na startu, prvo udarac Markovića, a onda je mladi reprezentativac imao veliku šansu, ali su gosti preživeli start…

Ipak bolja igra OFK Beograda se isplatila. Planić je asistent, njegov kolega sa druge strane terena, Rodić je glavom matirao Rankovića, igrao se 24. minut.

U finišu prvog poluvremena, gosti stižu do izjednačenja, Ćeran je matirao Šaranova. Mogao je gost i do potpunog preokreta, probao je Marinković, ali je golman OFK Beograda spasao svoj tim.

Smederevci su pogodili i prečku, pa je jasno da je OFK Beograd imao i sreće.

U drugom poluvremenu Milić je imao dobru priliku, ali je Brković sa gol linije izbacio loptu…ipak, Nemanja Milić je uspeo da prekine golgeterski post i svojim prvim golom u šampionatu doneo novu prednost "romantičarima".

Međutim ne da se Smederevo, novo izjednačenje, Atanacković je dobro centrirao, a Nenad Marinković je savladao Šaranova. Kombinacija nekadašnjih igrača Partizana je donela radost "oklopnicima".

Na kraju 2:2, šteta što više ljudi nije videlo ovaj meč, mada su gosti sigurno zadovoljniji napustili teren…

Izvor: sportske.net